2015 MERCEDES E250

$14,800.00

Report problem
Processing your request, Please wait....

Additional Info

StreetTel: 69-568-4102
CityTirane
StateAlabama
CountryAlbania

Mercedes-Benz E250 2015 është simboli i luksit dhe inovacionit. Me dizajnin e tij elegant dhe performancën e jashtëzakonshme, ky automjet do të plotësojë çdo dëshirë tuajën për një përvojë të klasit të parë.

Karakteristikat Kryesore:

Motor i fuqishëm dhe ekonomik: Mercedes E250 ofron një motor turbo-dizel me performancë të lartë dhe efikasitet të shkëlqyer të karburantit.
Sistem i avancuar i sigurisë: Përfshin funksione si mbrojtja aktive e pasagjerëve, ndihmë për frenim të emergjencës dhe ndihmë për mbajtjen e korsisë.
Teknologji inovative: Ekran me prekje, navigacion GPS, dhe lidhje Bluetooth për një eksperiencë të lehtë dhe të lidhur në çdo udhëtim.
Komoditet i paparë: Sedilje me ngrohje dhe ftohje, klimë automatike me shumë zona dhe hapësirë e bollshme për pasagjerët.
Dizajn i rafinuar: Linja të pastërta dhe detaje të sofistikuara që e bëjnë këtë Mercedes një vepër arti në rrugë.
Opsionet e Avancuara:

Sistemi i drejtimit adaptiv: Rregullon automatikisht shpejtësinë për të ruajtur distancën e sigurt nga automjetet e tjera.
Parkimi autonom: Sensore dhe kamera që ndihmojnë në parkim të lehtë dhe të sigurt.
Sistem audio premium: Tingull i pastër dhe fuqishëm për të shijuar çdo moment muzikor.
Përjetoni më të mirën me 2015 Mercedes E250.

Bëhuni pjesë e elitës së automobilave dhe përjetoni luksin dhe sigurinë në çdo udhëtim. Kontaktoni sot për një test drive dhe ndjeni diferencën që ofron Mercedes-Benz E250.

Kontaktoni KLODIN tek 355-69-568-4102

Opsjonet se si ka dale nga fabrika:
VIN WDDHF9HBXFB085475
Model Year 2015
Model E 250 BLUETEC 4MATIC
Engine 651924 32 437520
Transmission 722965 05 856888
Order Number 0 5 705 28977
Order Location UNITED STATES (USA)
Production Number 8888447
Interior IMITATION LEATHER – GRAY (118A)
Paint 1 BLACK (040U)
Release Date 2014-09-05
Delivery Date 2014-09-05
Code Description
02R 17″ LIGHT ALLOY WHEEL 5-SPOKE DESIGN ALL-ROUND
040U BLACK
108 CONTROL CODE MARKETING
110A IMITATION LEATHER
118A IMITATION LEATHER – GRAY
12A OIL OFFSET AMOUNT +1200 ML OIL
130 TECHNICAL BODYSHELL OPTIMIZATIONS
1U2 SNOW GRID
211 EPS STEERING (ELECTRIC STEERING)
212B OP. INSTRUCT. AND MAINT. BOOKLET-ENGL. FOR USA/CAN
218 REAR-VIEW CAMERA
232 GARAGE DOOR OPENER WITH 284 – 390 MHZ FREQUENCY
233 AUTONOMOUS INT. CRUISE CONT. PLUS (DISTRONIC PLUS)
237 ACTIVE BLIND SPOT ASSIST
238 ACTIVE LANE KEEPING ASSIST (FAP)
23P DRIVING PACKAGE
249 INTERIOR AND EXTERIOR MIRROR,AUTOMATICALLY DIMMING
253 REAR-END COLLISION WARNING AND PROTECTION SYSTEM
264 LICENSE PLATE ATTACHMENT AMERICA
266 DISTRONIC PLUS CROSS SUPPORT (DTR+Q)
268 EXPANDED BRAKE ASSIST (BAS+)
269 BRAKE ASSIST PLUS CROSS TRAFFIC (BAS+Q)
271 AUTONOMOUS BRAKE INTERVENTION/WARN. FOR PED. PROT.
275 MEMORY PACKAGE (DRIVER SEAT, STRG. COL., MIRROR)
279 ELECTRONIC GEAR RANGE SELECTION
287 THROUGH-LOADING FEATURE
291 PELVIS AIRBAG (PELVISBAG)
294 KNEE AIRBAG
300 COLLISION MINIMIZATION BRAKE INTERV./WARNING (CMS)
301 ASHTRAY PACKAGE
309 CUP HOLDER
30A COVER WITH ADDITIONAL DAMPER ATTACHMENT POINT
342B INSTRUMENT CLUSTER/HU LANGUAGE – AMERICAN
348 EMERGENCY CALL/SUPPORT SYSTEM
35A VGS D4-0, D3 PATTERN
414 ELECTRIC TILT/SLIDE SUNROOF IN GLASS VERSION
427 AUTOMATIC TRANSMISSION 7-SPEED
428 STEER.WHEEL GEARSHIFT BUTTONS/SHIFT PADDLE PAINTED
443 HEATED STEERING WHEEL
461 INSTRUMENT WITH MILES IND. AND ENGLISH LEGEND
474 DIESEL PARTICULATE FILTER
475 TIRE PRESSURE CONTROL
485 (COMFORT RUNNING GEAR)
494 U.S. VERSION
500 ELECTRIC FOLDING OUTSIDE MIRROR
502 3 YEARS OF MAP UPDATES FREE OF CHARGE
518 UNIVERSAL COMMUNICATIONS INTERFACE (UCI)
527 COMAND DVD APS WITH NAVIGATION
536 SIRIUS SATELLITE RADIO COMPLETE SYSTEM
540 ROLLER BLIND, ELECTRIC, FOR REAR WINDOW
543 SUN VISOR WITH ADDITIONAL FUNCTION
551 BASIC ANTITHEFT ALARM SYSTEM (ATA)
580 AIR CONDITIONER
58U ROOF INTERIOR TRIM GRAY FABRIC
632 RIGHT-HAND TRAFFIC STATIC LED HEADLAMP
634 DELETION – FIRST AID KIT
636 DELETION – WARNING TRIANGLE
668 PRODUCT PROT. F FREIGHT PACKAG. W TIE-DOWN HOOKS
6P5 STEUERCODE VERTRIEB FUER CODE 475 ANFORDERUNG
705L UNITED STATES (USA)
763 RADIO REMOTE CONTROL WITH PANIC SWITCH (315 MHZ)
7XXL NORTH AND SOUTH AMERICA
805 YOM 14/1
810 PREMIUM SOUND SYSTEM
873 SEAT HEATER FOR LEFT AND RIGHT FRONT SEATS
875 HEATED SCREEN WASH SYSTEM
887 SEPARATE TRUNK LID LOCKING
915 FUEL TANK WITH GREATER CAPACITY – VOLUME 2
919 AIRCON COOLING POWER PACKAGE
955 EQUIPMENT PACKAGE ELEGANCE
986 DEVIATING VIN WITH MODEL YEAR
989 IDENTIFICATION LABEL UNDER WINDSHIELD
A11 ALTERNATIVE INJECTION
A20 DIRECT START
A21 SHIFT BY WIRE
A62 FE TORQUE CONVERTER HOUSING 19
A66 FE CONVERTER 19 MM
A68 TRANSMISSION HOUSING WITH DEEP OIL LINE CONNECTION
A89 REDUCED-FRICTION
A98 TRANSMISSION SOFTWARE RETROFIT
B03 DIRECT START / ECO START/STOP FUNCTION
B09 REFRIGERANT COMPRESSOR WITH MAGNETIC COUPLING
B12 WHEEL REPLA

May 16, 2024 1:30 am

81 days, 19 hours

Listing ID 45966456157cf3f3 21 total views, 0 today

Comments