2014 Mercedes-Benz GLK250 Nafte

 

Report problem
Processing your request, Please wait....
This ad listing is expired.

Additional Info

CityTirane
CountryAlbania

Ne shitje nje 2014 GLK250 e ardhur nga USA dhe perdoru si makine personale. Makina eshte me dogane te paguar dhe targa dhe ndodhet ne Tirane.  Makina nuk mund te jepet me nderrim. Vetem shitet. Ka xhama te zeza nga fabrika dhe disa opsione te vecanta. Nese jeni te interesuar ju lutem me merni ne nr e tel 0695684102.

April 25, 2023 12:42 am

This ad has expired

Listing ID 618644721c94600f 1653 total views, 0 today

Comments